DSC078719 stycznia 2013 roku, na naszej świetlicy Wiejskiej odbyły się jasełka, zorganizowane przez panią Dorotę Wacławczyk, która bardzo starannie przygotowała wszystkie rekwizyty oraz oprawę muzyczną. Pod kierunkiem Pani Doroty nasze dzieci świetnie nauczyły się wszystkich ról i zagrali jak prawdziwi aktorzy.

Publicznością byli zarówno rodzice dzieci występujących, oraz wszyscy Ci, którzy chcieli ten piękny występ obejrzeć. Nasze panie z Koła Gospodyń przygotowały także dla wszystkich gości poczęstunek.  Była ryba, śledzie, krokiety, pyszne pierogi z kapustą i grzybami, tradycyjny kompot z owoców, pyszny barszcz oraz wiele innych smakołyków. Swoją obecnością zaszczycił nas także nasz ksiądz proboszcz, z którym chętnie kolędowaliśmy i dzieliliśmy się opłatkiem. Wszyscy jeszcze raz poczuliśmy magiczną atmosferę świąt.

Dziękujemy serdecznie naszym Paniom z Koła Gospodyń Wiejskich, które włożyły całe swoje serce w przygotowanie tego spotkania Opłatkowego, Danielowi, który zadbał o muzykę i sprzęt. Dziękujemy także Pani Dorocie, która przygotowała jaseka oraz naszym małym aktorom, czyli dzieciom za umilenie nam czasu przy wspólnym opłatku i kolędowaniu.

 

Spotkanie opłatkowe i jasełka

One thought on “Spotkanie opłatkowe i jasełka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *